Úvod Realizované projektyDvojdom Chorvátsky Grob

Rodinné dvojdomy

Chorvátsky Grob

Lokalita: Chorvátsky Grob

 

Stavba je riešená ako dvojposchodový dvojdom, kde je každý dom oddelený vlastnou obvodovou stenou to znamená že nemajú spoločnú stenu, navyše so zvukovou izoláciou. Každé poschodie má vlastnú kúpeľňu s W. Výhodou je flexibilita využitia jednotlivých miestností, prízemná izba je využiteľná ako pracovňa, hosťovská izba, šatník alebo pre starých rodičov. Priestranná izba na druhom poschodí je možné rozdeliť na dve menšie detské izby,ponechať ako veľkú spálňu alebo spálňu a šatník. Tento domček tak môže byť ako 4-, tak aj 5-izbový. 

Obe poschodia majú vlastnú terasu, prízemná je prepojená s obývačkou a jedálňou.

Ideálne pre všetky generácie

Lokalita:
Chorvátsky Grob je vzdialený len niekoľko kilometrov od Bratislavy, konkrétne 1,1 km od mestskej časti Vajnory a 6 km od Zlatých Pieskov. To z neho robí ideálne miesto na bývanie pre tých, ktorí uprednostňujú prostredie plné pokoja a zelene, a zároveň s nadštandardnou občianskou vybavenosťou, v bezprostrednej blízkosti veľkomesta.

Dostupnosť:
Jedným z hlavných pozitív tejto lokality je výborné spojenie s mestom. Do centra sa dostanete už za 15 minút. Mestská hromadná doprava vás dovezie do centra za približne 35 minút. Bratislavské letisko s pravidelnými linkami do množstva európskych destinácii je vzdialené len 15 minút cesty autom.

Občianska vybavenosť:
Rodinný dom sa nachádza v novej krásnej lokalite len kúsok od obecnej školy, škôlky, lekárne, pošty a potravín COOP Jednota.

 

6 Domov

2556 m² Rozloha

Virtuálna prehliadka

vr

Vyberte si bývanie

Byty Úžitková plocha Pozemok Počet izieb Cena s dph Stav
1A 129,61 m² 427 m² 4 Predaný
2A 129,61 m² 426 m² 4 Predaný
3A 129,61 m² 428 m² 4 Predaný
1B 129,95 m² 425 m² 4 Predaný
2B 129,95 m² 426 m² 4 Predaný
3B 129,95 m² 426 m² 4 Predaný
Obývačka Obývačka

Obývačka

Obývačka Obývačka

Obývačka

Kuchyňa Kuchyňa

Kuchyňa

Spálňa Spálňa

Spálňa

Interiér

Mám záujem o nehnuteľnosť