Úvod Realizované projektyRodinný dom ASTRUM - Javorová Alej

Bungalov Astrum Javorová Alej

 

Tieto bungalovy sa vyznačujú moderným, nadčasovým dizajnom a všetky ponúkame v nadštandardnom prevedení s hliníkovými oknami a vonkajšími hliníkovými žalúziami.

Ich výhodou je oddelenosť detskej časti (2x detská izba, kúpeľňa a WC), ktorá tým pádom slúži ako samostatná jednotka. V strede domu sa nachádza veľký otvorený spoločný priestor s kuchyňou, obývačkou predelenými barovým pultom a s preskleným vstupom do záhrady. Na konci domu sa nachádza priestranná spálňa s vlastným šatníkom, kúpeľňou (sprchový kút aj vaňa) a WC. Spálňa má presklenú rohovú časť a tak isto prístup na záhradu. Nachádza sa tu tak isto technická miestnosť, ktorá poslúži ako ideálny úložný priestor pre umiestnenie práčky a sušičky, bicykle, kočíky, lyže či náradie.

Ideálne pre 4-5 členné rodiny, a všetkých, ktorí preferujú bezpodlažné bývanie.

Lokalita:
Chorvátsky Grob je vzdialený len niekoľko kilometrov od Bratislavy, konkrétne 1,1 km od mestskej časti Vajnory a 6 km od Zlatých Pieskov. To z neho robí ideálne miesto na bývanie pre tých, ktorí uprednostňujú prostredie plné pokoja a zelene, a zároveň s nadštandardnou občianskou vybavenosťou, v bezprostrednej blízkosti veľkomesta.

Dostupnosť:
Jedným z hlavných pozitív tejto lokality je výborné spojenie s mestom. Do centra sa dostanete už za 15 minút. Mestská hromadná doprava vás dovezie do centra za približne 35 minút. Bratislavské letisko s pravidelnými linkami do množstva európskych destinácii je vzdialené len 15 minút cesty autom.

Občianska vybavenosť:
Na nákupy poslúži neďaleký supermarket TESCO vzdialený len 3 minúty cesty autom. 9 km sú vzdialené nákupné centrum Avion, IKEA a Hypernova. V bezprostrednej blízkosti sa tu nachádza detské ihrisko, a čoskoro aj nová obecná škôlka.

 

Virtuálna prehliadka

vr

Rodinný dom ASTRUM - Javorová Alej - 4 izbový

PrízemiePôdorys prízemie
Prízemie
1.01 ZÁDVERIE 6,82 m²
1.02 CHODBA 17,57 m²
1.03 OBÝVAČKA S KUCHYŇOU 37,01 m²
1.04 KOMORA 2,27 m²
1.05 KÚPEĽŇA 6,68 m²
1.06 IZBA 14,97 m²
1.07 IZBA 14,97 m²
1.08 SPÁLŇA 15,80 m²
1.09 ŠATNÍK 2,96 m²
1.10 KÚPEĽŇA 4,55 m²
Spolu: 123,6
Pozemok: 634
Stav: predaný
Spálňa Spálňa

Spálňa

Detská izba Detská izba

Detská izba

Jedáleň a obývačka Jedáleň a obývačka

Jedáleň a obývačka

Jedáleň a obývačka Jedáleň a obývačka

Jedáleň a obývačka

Interiér

Mám záujem o nehnuteľnosť