Úvod Realizované projektyRodinný dom Chorvátsky Grob

Chorvátsky Grob

Rodinný dom Chorvátsky Grob

 

 

 

Projekt rodinného domu v Chorvátskom Grobe sme realizovali na pozemku, kde kedysi stál pôvodný rodinný dom a kde boli obyvatelia v susedstve už dávno zabývaní. O to väčšia výzva nás čakala pri jeho výstavbe. Cieľom bolo navrhnúť projekt moderného rodinného domu tak, aby spĺňal očakávania svojich budúci obyvateľov a bol zároveň v harmónii so svojim okolím. Myslíme si, že sa nám to úspešne podarilo, veď posúďte sami. 

Referencia od klienta

 

Asi každému z nás prišli v živote do cesty situácie, kedy si povedal: Tak toto nemôže byť náhoda! Pre našu rodinu určite nebolo náhodné stretnutie s Michalom Drobným. V čase, kedy sme sa začali pohrávať s myšlienkou zmeny bývania sme ani len netušili, že o pár dní sa táto idea dá do pohybu, a že z prvotnej nočnej mory v podobe všetkých tých starostí s tým spojených, to vlastne nebude vôbec také komplikované. 
Rozhodnúť sa opustiť byt v Bratislave, s ktorým sa spájalo množstvo krásnych spomienok, a do ktorého sme pri zariaďovaní vložili okrem financií aj naše srdcia, nebolo vôbec jednoduché. Ale zmena je život a my sme vedeli, že táto zmena bude viac ako príjemná hneď, ako sme uvideli vizualizáciu nášho budúceho bývania. To bol prvý zlomový bod, kedy sme sa mohli vďaka 3D virtuálnej realite prechádzať našim budúcim domom a vidieť aspoň zlomok toho, čo nás čaká. 
V momente, keď nám THE CONCPET ponúkol okrem stavby rodinného domu aj riešenie problému s predajom bytu, neváhali sme a vydali sa na cestu za novým bývaním. Keď sa na to spätne pozrieme, k profesionálnym a komplexným službám nám Michal dal ako bonus viac času na rodinu, prácu a čas na rozmýšľanie ako si náš dom zariadime. Žiadna nekonečná administratíva, či únavné návštevy inštitúcií. 
Od prvej myšlienky zmeny bývania ubehol ani nie rok a my už si naplno vychutnávame výhody bývania v dome. Je presne taký ako sme vždy chceli. Minimalistický, dizajnovo zaujímavý, ekologický a dostatočne priestranný zároveň.
Obrovskou výhodou bola možnosť prispôsobiť si interiér presne podľa našich potrieb. To všetko vďaka drevostavbe, ktorá je dokonale modulovateľná.  
Najväčším benefitom sa však ukázalo to, čo si nedokážete objednať ani kúpiť. A to je pocit bezpečia pre rodinu, voľnosť pre deti vďaka priateľskému susedstvu a množstvo voľnočasových aktivít, ktoré  daná lokalita ponúka.
Vďaka Michalovi a jeho tímu odborníkov, ktorý nás na ceste k novému domovu sprevádzali, si dnes naplno užívame pocit domova. Ďakujeme! 
Ďakujeme Maroš Kemény s rodinou
Holesova Grob 80 Holesova Grob 80

Holesova Grob 80

Holesova Grob 078 Holesova Grob 078

Holesova Grob 078

Holesova Grob 23 Holesova Grob 23

Holesova Grob 23

Holesova Grob 030 Holesova Grob 030

Holesova Grob 030

Holesova Grob 028 Holesova Grob 028

Holesova Grob 028

Holesova Grob 35 Holesova Grob 35

Holesova Grob 35

Holesova Grob 026 Holesova Grob 026

Holesova Grob 026

Holesova Grob 46 Holesova Grob 46

Holesova Grob 46

Holesova Grob 73 Holesova Grob 73

Holesova Grob 73

Holesova Grob 50 Holesova Grob 50

Holesova Grob 50

Holesova Grob 64 Holesova Grob 64

Holesova Grob 64

Holesova Grob 90 Holesova Grob 90

Holesova Grob 90

Interier

Video

Mám záujem o nehnuteľnosť