Úvod Aktuálna ponukaRodinný dom DOMUS

Rodinný dom DOMUS

 

 

Ponúkame Vám na výstavbu moderný projekt DOMUS so 4 izbami a garážou, ktorý je perfektne dispozične navrhnutý a má krásne otvorené priestory - obývačka je prepojená s jedálňou a kuchyňou s výhľadom na záhradu a terasu. Izby sú situované na opačnej strane domu, čo zabezpečuje ticho a pokoj v izbovej časti. Rodinný dom má čistú výmeru 147,48 m2 + 35 m2 terasa, takže poskytne dostatok priestoru pre Vás a Vašu rodinu. Je vhodný na pozemok s výmerou od 600 m2. Rodinný dom Vám vieme kompletne dokončiť v exkluzívnom prevedení exteriéru aj interiéru.
Exteriér - hliníkové okná s izolačným 3 sklom, exteriérové hliníkové žalúzie schované do zateplenia, špeciálny exteriérový drevený obklad stien, zateplenie domu 20 cm polystyrénom.
Interiér - podlahové elektrické kúrenie v celom dome v každej izbe s dotykovým termostatom pre reguláciu každej izby samostatne, nadštandardné použité materiály pre výber parkiet 35 farieb, interiérových dverí 32 farieb, obklad z celého výberu v ponuke Siko kúpeľne, batérie značky Grohe, WC značky Vitra a ďalších veľmi kvalitných materiálov.