Úvod Realizované projektyRodinný dom FORTIS - Javorová Alej

Javorová Alej

Rodinný dom FORTIS

 

Projekt rodinného domu FORTIS je nesmierne prakticky dispozične navrhnutý a má krásne otvorené priestory - obývačka je prepojená s jedálňou a kuchyňou s výhľadom na záhradu a terasu. Rodinný dom má čistú výmeru 127,95 m2 + 35 m2 terasa. 
Na realizáciu tohto projektu boli použité vysoko kvalitné materiály od našich dlhoročných dodávateľov a spolu s precíznou prácou zaručujú nadštandardné bývanie. Exteriér - hliníkové okná s izolačným 3 sklom, exteriérové hliníkové žalúzie schované do zateplenia, špeciálny exteriérový drevený obklad stien, drevená terasa, zateplenie domu 20 cm polystyrénom, oplotenie celého pozemku vrátane parkovacích miest pred domom.
Interiér - podlahové kúrenie v celom dome v každej izbe s dotykovým termostatom pre reguláciu každej izby samostatne, kvalitné materiály pre výber parkiet a interiérových dverí ( možnosť výberu z viac ako 30 farieb ).

Referencia od klienta

 

Asi každému z nás prišli v živote do cesty situácie, kedy si povedal: Tak toto nemôže byť náhoda! Pre našu rodinu určite nebolo náhodné stretnutie s Michalom Drobným. V čase, kedy sme sa začali pohrávať s myšlienkou zmeny bývania sme ani len netušili, že o pár dní sa táto idea dá do pohybu, a že z prvotnej nočnej mory v podobe všetkých tých starostí s tým spojených, to vlastne nebude vôbec také komplikované. 
Rozhodnúť sa opustiť byt v Bratislave, s ktorým sa spájalo množstvo krásnych spomienok, a do ktorého sme pri zariaďovaní vložili okrem financií aj naše srdcia, nebolo vôbec jednoduché. Ale zmena je život a my sme vedeli, že táto zmena bude viac ako príjemná hneď, ako sme uvideli vizualizáciu nášho budúceho bývania. To bol prvý zlomový bod, kedy sme sa mohli vďaka 3D virtuálnej realite prechádzať našim budúcim domom a vidieť aspoň zlomok toho, čo nás čaká. 
V momente, keď nám THE CONCPET ponúkol okrem stavby rodinného domu aj riešenie problému s predajom bytu, neváhali sme a vydali sa na cestu za novým bývaním. Keď sa na to spätne pozrieme, k profesionálnym a komplexným službám nám Michal dal ako bonus viac času na rodinu, prácu a čas na rozmýšľanie ako si náš dom zariadime. Žiadna nekonečná administratíva, či únavné návštevy inštitúcií. 
Od prvej myšlienky zmeny bývania ubehol ani nie rok a my už si naplno vychutnávame výhody bývania v dome. Je presne taký ako sme vždy chceli. Minimalistický, dizajnovo zaujímavý, ekologický a dostatočne priestranný zároveň.
Obrovskou výhodou bola možnosť prispôsobiť si interiér presne podľa našich potrieb. To všetko vďaka drevostavbe, ktorá je dokonale modulovateľná.  
Najväčším benefitom sa však ukázalo to, čo si nedokážete objednať ani kúpiť. A to je pocit bezpečia pre rodinu, voľnosť pre deti vďaka priateľskému susedstvu a množstvo voľnočasových aktivít, ktoré  daná lokalita ponúka.
Vďaka Michalovi a jeho tímu odborníkov, ktorý nás na ceste k novému domovu sprevádzali, si dnes naplno užívame pocit domova. Ďakujeme! 
Ďakujeme Maroš Kemény s rodinou

Interier

Video

Mám záujem o nehnuteľnosť