Úvod Realizované projektyRodinný dom Stupava

Rodinný dom Stupava

Od klienta

Keď sme sa rozhodovali či stavať domček alebo riešiť byt, boli sme v komplikovanej situácii. S dvomi malými deťmi a družstevným bytom bol pre nás termín predaja a výber firmy kľúčovými. Dom sme potrebovali postaviť rýchlo, ale hlavne kvalitne. Jediné čo sme vedeli je, že nechceme tehlovú stavbu a preto sme hľadali iné možnosti. O firme THE CONCEPT HOME sme sa dozvedeli od nášho kamaráta. Boli sme pozrieť vzorové domy, čo to sme prečítali aj na internete a nakoniec sme sa rozhodli pre drevodom a pre našú krásnu Robiniu.

So samotnou výstavbou rodinného domu sme boli veľmi spokojní: Od úpravy terénu, robenia základov, až po samotnú výstavbu domu. Veľmi sa nám páčilo, že pri naších návštevách domu sa každý jeden pracovník venoval svojej špecializácii, a taktiež boli veľmi ochotní vysvetliť nám na čom práve pracujú a koľko času budú potrebovať na dokončenie. Všetko sa uskutočňovalo v súlade s časovým harmonogramom bez meškania. Akékoľvek veci, ktoré sa vyskytli počas výstavby, sme riešili hneď s pánom Drobným a veľká ústretovosť bola aj zo strany stavbyvedúceho a ich korektné správanie sa si veľmi ceníme. Pracovníci firmy boli naozaj veľmi flexibilní a odviedli kvalitnú prácu. Dohodnutá cena v zmluve bola dodržaná aj pri odovzdaní diela. Veľmi profesionálny prístup a akekoľvek zmeny sa riešili promptne a vždy po dohode obidvoch strán. Vrelo odporúčame spoločnosť THE CONCEPT HOME. Pri stavbe nášho domčeka sme si veľmi rozumeli s pánom Drobným a do dnešného dňa sme v kontakte. Je milé, že vďaka stavbe domu sme získali aj dobrého priateľa ;)

Komunikácia aj teraz pri menších problémoch je rýchla, čo je veľmi pozitivne, že im nejde iba o rýchly zárobok, ale hlavne o spokojnosť zákazníka a kvalitu bývania...

Ďakujeme THE CONCEPT HOME ;)

S pozdravom rodina Remenarová
Mám záujem o nehnuteľnosť