Úvod Aktuálna ponukaRodinný dom VEGA

Rodinný dom VEGA

 

Ponúkame Vám moderný rodinný dom VEGA, ktorý je perfektne dispozične navrhnutý a má krásne otvorené priestory - obývačka je prepojená s jedálňou a kuchyňou s výhľadom na záhradu a terasu. Izby sú na opačnej strane domu čo zabezpečuje ticho v izbovej časti. Rodinný dom má čistú výmeru 207,37 m2 + 80 m2 terasa. Je vhodný na pozemok s výmerov od 800 m2. Rodinný dom Vám vieme kompletne dokončiť v exkluzívnom prevedení exteriéru aj interiéru.

Do interiéru má klient v prípade záujmu možnosť výberu zo 16 farebných prevedení parkiet spolu s obvodovými lištami k farbe podlahy a s použitím vysokokvalitnej podložky Quick Step. Tiež 16 farieb interiérových dverí s rôznymi farebnými prevedeniami kvalitných kľučiek, moderný obklad zo Španielska v 9 farbách, batérie značky Hansgrohe, WC značky Ideal Standard a ďalších prvotriednych materiálov. Celý výber štandardu je možné vidieť na jednom mieste v našom showroome, kde si klient v pohodlí moderných priestorov môže podľa vlastného vkusu vybrať farebné kombinácie a dotvoriť si tak svoje budúce bývanie do posledného detailu.

Exteriér - hliníkové okná s izolačným 3 sklom, exteriérové hliníkové žalúzie schované do zateplenia, špeciálny exteriérový drevený obklad stien, zateplenie domu 20 cm polystyrénom.

 

Virtuálna prehliadka

vr

Interier