Úvod Blog Top trendy o nás napísali: V THE CONCEPT HOME vytvárajú také domovy, ako by v nich mali sami bývať

Top trendy o nás napísali: V THE CONCEPT HOME vytvárajú také domovy, ako by v nich mali sami bývať

28. 05. 2019

 

Zdravé bývanie 

Krása musí byť spojená so zdravím. V THE CONCEPT HOME vďačia za pomoc prírode, ktorá má zásluhu na tom, že vďaka drevu dokážu vytvoriť nie len krásnu novodobú drevostavbu, ale vniesť do nej vzdušnosť, vôňu a psychickú pohodu.

 

concept home sk realiacia domov na kluc toptrendy

 

Kompletné služby 

Spoločnosť je v skupine THE CONCEPT, ktorá zastrešuje okrem stavebnej činnosti aj realitnú činnosť a zaoberá sa aj interiérovým dizajnom. Vďaka čomu sa jej úspešne darí ušetriť more času klientom tým, že im spoločnosť zabezpečí všetko takpovediac od A do Z.

 

concept home interier kuchyne spojenej s obyvacou cestou dreveny dekor rustikalny styl realizacia domu na kluc toptrendy

 

 

Spoločnosť sa vám postará o výber pozemku, navrhnutie projektu, administratívu spojenú s výstavbou, realizáciu stavby, až po dokončenie a zariadenie interiéru podľa vlastných predstáv v spolupráci so špičkovými interiérovými dizajnérmi.

 

exterier B

 

Virtuálna realita vášho domu

Každý sme jedinečný a máme individuálne predstavy o svojom vysnívanom bývaní. Spoločnosť pracuje s modernými technológiami ako sú vysokokvalitné vizualizácie exteriéru a interiéru a tiež s virtuálnou realitou, ktoré pomáha podať klientom takmer reálnu predstavu o tom, ako bude vo finále ich domček vyzerať. Vďaka týmto technologickým vymoženostiam sa tak môžete spolupodieľať na tvorbe svojho budúceho domova a pri tom mať stále dostatok času pre seba a svoju rodinu.

 Virtuálna realita Vášho domu TU: https://theconcept.sk/visualisation/rodinny-dom-vega/index.html

 prejsť na článok TU: https://bit.ly/2JJGmru

Text a foto: THE CONCEPT HOME
Viac na: www.theconcept.sk

 

Viac inšpirácií a noviniek zo sveta bývania a drevostavieb nájdete aj na našom Facebooku a Instagrame. Pridajte sa k našim fanúšikom ešte dnes a nechajte sa prekvapovať trendovými inšpiráciami pre bývanie, aj aktuálnymi ponukami od THE CONCEPT HOME.