Úvod Realizované projektyTrojdom Miloslavov

Trojdom

Miloslavov

Lokalita: Miloslavov

Od klienta

 

Spolupráca s Michalom Drobným a jeho tímom bola od počiatočného návrhu projektu, cez proces výstavby  až po záverečné  dolaďovanie detailov na veľmi vysokej a profesionálnej úrovni. 

Náš projekt bol veľmi špecifický, a preto vyžadoval osobitný prístup, ktorý nám bol na 100% poskytnutý.

Išlo o výstavbu rodinného domu s tromi samostatnými bytovými jednotkami. Potrebovali sme vyriešiť bytovú otázku pre tri rodiny, ktoré chceli ostať bývať spolu, no zároveň si plne uchovať súkromie. 

Celá spolupráca začala po kúpe pozemku, pán Michal Drobný a jeho tím projektantov veľmi svedomito a do detailov navrhli projekt našim potrebám priam šitý na mieru. Nebolo jednoduché zladiť všetky naše požiadavky tohto pomerne zložitého projektu, no spoločným úsilím a s veľkou dávkou trpezlivosti a ochoty pána Michala Drobného sme to dokázali. 

Potom nám už doslova rástol náš vytúžený domček pred očami. Pri každej návšteve stavby sme iba žasli, ako stavba plynule a bezproblémovo napreduje. Počas celého procesu výstavby sme boli pravidelne informovaní o jednotlivých krokoch a postupoch. Vždy keď bolo potrebné niečo prekonzultovať, boli sme včas prizvaní, za čo sme veľmi vďační, nakoľko každý jeden kút v dome je plne využitý a spĺňa svoju funkčnosť.

So samotným výberom a dolaďovaním interiéru nám bola veľmi nápomocná aj pani Andrea Chňapeková. Všetok potrebný materiál bol dodaný načas, čo bolo veľmi nápomocné pre plynulý chod stavby.

Chcela by som sa za mňa aj zvyšok mojej rodiny veľmi pekne poďakovať celému tímu firmy THE CONCEPT HOME za splnenie nášho sna o bývaní. Vďaka ich profesionálnemu prístupu a dokonale vykonanej práce máme možnosť si teraz z domu vytvárať domov. Ďakujeme!

Ivan Alberti & Zuzka Manďáková
Obývačka Obývačka

Obývačka

Obývačka Obývačka

Obývačka

Jedáleň Jedáleň

Jedáleň

Kúpeľňa Kúpeľňa

Kúpeľňa

Kúpeľňa Kúpeľňa

Kúpeľňa

Spálňa Spálňa

Spálňa

Interiér

Mám záujem o nehnuteľnosť